Dieta i zdrowie

Dieta apteki

Organizujemy wczasy odchudzające, wczasy oczyszczające, wczasy kondycyjne, wczasy z jogą....

apteki

Jak sprawdzić zakażenie pasożytem i zakwaszenie

(...) Zakażenie pasożytem, możemy sprawdzić za pomocą prostego badania z krwi. Wystarczy pobrać próbkę w odpowiednim laboratorium, które zajmuje się wykrywaniem stosowanych przeciwciał, które wytwarza nasz organizm, gdy zetknie się z pasożytem. Tego typu badań, nie musimy wykonywać na (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Dobry prezent na każdą okazję

(...) Podczas wyboru odpowiedniego prezentu na wszelką okazję zmierzyć musimy się z dość poważnym problemem, a mianowicie tym, czy nasz upominek znajdzie aprobatę u osoby, którą chcemy obdarować. Często zdarza się bowiem tak, że pomimo dobrych chęci i wielu godzin poszukiwań, nasz zakup okazuje się nietrafiony. Co prawda ludzie starają się ukryć swoje niezadowolenie i układają swoje usta w mocno wymuszonym i sztucznym uśmiechu. Nie trzeba być jednak wybitnie spostrzegawczym obserwatorem, aby nieprawdziwą pozę zdemaskować i dojść do wniosku, iż ów (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Operacyjne i nieoperacyjne metody leczenia żylaków

(...) Żylaki to problem wielu Polaków i najczęściej są przypadłością osób powyżej 60 roku życia, u których niewydolność żylna objawia się w znacznie większym stopniu niż u osób młodszych. Pojawienie się ich nie zwiastuje niczego dobrego nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych, zatem warto niezwłocznie podjąć leczenie i wyeliminować wszelkie objawy powiększonych żył tak szybko, jak to możliwe. Sposobów walki z żylakami jest kilka i zależą głównie od zaawansowania choroby i stanu zdrowia pacjenta, jednak pamiętać należy o tym, że stuprocentowe efekty osiągniemy jedynie poprzez interwencję chirurgiczną.Leczenie żylaków metodą nieoperacyjną polega na tak zwanej (...)

Skojarzone z tym artykułem: