Dieta i zdrowie

Dieta leczenie

Organizujemy wczasy odchudzające, wczasy oczyszczające, wczasy kondycyjne, wczasy z jogą....

leczenie

Calypso - Moda na fitness

(...) Nikt chyba nie ma wątpliwości, że mamy obecnie czas na zdrowe życie, na odchudzanie, na ogólnie bycie fit. Dlatego obserwujemy coraz więcej różnych klubów z tego obszaru zdrowego życia powstających w dziesiątkach, jeżeli nie setkach miast, miasteczek, a nawet większych wsi. Bo to jest czas na fitness i moda na taki, a nie inny styl życia. I jak już napisałem, nie ma znaczenia w jakim rejonie kraju mieszkamy i w jak dużej czy też małej aglomeracji miejskiej. Weźmy dla przykładu jedno z piękniejszych polskich (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Dieta Dukana - idealny przepis na odchudzanie

(...) Osoby marzące o odchudzaniu muszą być świadome, że nie jest to proces szybki. Twórcy diet od dawna starali się, aby sprawiały one jak najmniej kłopotu osobom je stosującym i aby nie wiązały się z ciągłym uczuciem głodu. Jedną z takich osób jest dr Pierre Dukan, który opracowując plan żywieniowy swojej diety, kierował się dwiema zasadami: po pierwsze dieta powinna być skuteczna, a po drugie - zdrowa. Dieta dukana to idealny przepis na odchudzanie. Następuje w niej szybka utrata kilogramów, a to jeszcze bardziej zwiększa motywację i chęć jej kontynuowania.Jakie są podstawowe zasady diety Dukana?Dr Dukan wykorzystał fakt, że białka to te składniki odżywcze, do przetworzenia których organizm musi wydatkować najwięcej energii. Dlatego w czasie jej trwania następuje zwiększenie spożycia produktów (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Co wiecie o logopedzie z Wrocławia

(...) Z wielu powodów, których nie będę tutaj roztrząsać interesuję się tym, jak można pobudzić niemowlaka i malutkie dziecko do działania i nadrobienia zaległości w motoryce i mowie.Centrum leczenia autyzmu Synapsis umożliwia obserwowanie i zdiagnozowanie cech ze spektrum autyzmu i aspargera już nawet u niemowlaka. Zastanawiam (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Problemy pęcherza nadreaktywnego

(...) Problemy z pęcherzem posiada wielu ludzi i to niezależnie od płci, a nawet wieku. Problem jakim jest nietrzymanie moczu może być spowodowany przeziębieniem, zapalenie pęcherza, a czasem niestety czymś groźniejszym. Nietrzymanie moczu może występować również wtedy, gdy pęcherz nadreaktywny nie może zapanować nad jego prawidłowym funkcjonowaniem. Problemy z pęcherzem dotykają zarówno mężczyzn, jak i kobiety. Przyczyna leży głównie po stronie (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Operacyjne i nieoperacyjne metody leczenia żylaków

(...) kompresjoterapii, w której uciska się nogi specjalnymi elastycznymi rajstopami, lub bandażem uciskowym. Stosuje się ją u osób, których żylaki są niewielkie i nie wymagają interwencji chirurgicznej, lub u pacjentów po operacji. Bandaże i rajstopy  tego typu mają cztery stopnie ucisku, dlatego należy je wybierać zgodnie z obwodem własnych nóg zarówno w udach jak i w łydkach. Oczywiście kompresjoterapia to nie jedyna nieoperacyjna metoda na żylaki i można także poddać się zabiegowi wstrzykiwania przy pomocy igły specjalnych preparatów powodujących twardnienie ścianek żył. Jest to niestety bolesne, jednak po kilku dniach wszelkie objawy związane z żylakami powinny zniknąć. Powyższe (...)

Skojarzone z tym artykułem: