Dieta i zdrowie

Dieta uroda

Organizujemy wczasy odchudzające, wczasy oczyszczające, wczasy kondycyjne, wczasy z jogą....

uroda

Calypso - Moda na fitness

(...) miast, czyli Gdańsk. Czy wiesz, że Gdański klub Calypso fitness Przymorze zachęca aby wstąpić w jego powoje, aby wkroczyć do życia, które określamy jako fit. Bo warto, bo życie to nie tylko siedzenie na kanapie , jedzenie chipsów i spoglądanie w ekran telewizora.I dlatego chcemy zmienić to życie, chcemy spróbować czegoś innego. Czasem szukamy klubów czy siłowni na klasycznego nosa, innym razem opieramy się na czyimś poleceniu, No właśnie gdzie może być polecana siłownia Calypso w Gdańsku w Madisonie? (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Dieta Dukana - idealny przepis na odchudzanie

(...) Osoby marzące o odchudzaniu muszą być świadome, że nie jest to proces szybki. Twórcy diet od dawna starali się, aby sprawiały one jak najmniej kłopotu osobom je stosującym i aby nie wiązały się z ciągłym uczuciem głodu. Jedną z takich osób jest dr Pierre Dukan, który opracowując plan żywieniowy swojej diety, kierował się dwiema zasadami: po pierwsze dieta powinna być skuteczna, a po drugie - zdrowa. Dieta dukana to idealny przepis na odchudzanie. Następuje w niej szybka utrata kilogramów, a to jeszcze bardziej zwiększa motywację i chęć jej kontynuowania.Jakie są podstawowe zasady diety Dukana?Dr Dukan wykorzystał fakt, że białka to te składniki odżywcze, do przetworzenia których organizm musi wydatkować najwięcej energii. Dlatego w czasie jej trwania następuje zwiększenie spożycia produktów (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Problemy pęcherza nadreaktywnego

(...) szereg męczących, nieprzyjemnych i wstydliwych sytuacji dla osoby cierpiącej. Blokuje normalne funkcjonowanie, gdyż nieustannie trzeba pamiętać o zabezpieczeniu się na wypadek nieutrzymania moczu. Osoba dotknięta tym problemem czuje wstyd przed otoczeniem i stara się tuszować niezręczną sytuację, co czasem wpędza ją w nerwicę. Pęcherz nadreaktywny daje się leczyć. Lecz bywa, że ludzie w skrajnych przypadkach, a szczególnie przy wrażliwej i słabej (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Tygodniowy plan treningowy

(...) Znane fitness-aktywistki Ewa Chodakowska i Anna Lewandowska zachęcają do prowadzenia zdrowego trybu życia. Poprzez swoje blogi pokazują nam, z jaką intensywnością mamy ćwiczyć, jak się odżywiać, żeby efekty naszej pracy przeszły nasze najśmielsze marzenia. Bardzo ważne jest wprowadzenie do swojego życia harmonogramu tygodnia w (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Bóle kolan - przyczyny

(...) skaleczenia, stłuczenia i innych uszkodzeń skóry. Czy wiesz, że leczenie bólów kolan powinno polegać przede wszystkim na usunięciu bakterii, do tego celu stosuje się maści sterydowe, albo bardzo często również antybiotyki. 2. Borelioza - jeżeli w obrębie kolana występuje ból obrzęk, a temperatura ciała wzrasta, może to świadczyć o zakażeniu krętkami Borrelii. Przyczyną boreliozy bardzo często bywa ugryzienie kleszcza. Nieleczona borelioza może się przyczynić do trwałej, rozwijającej się latami degradacji stawów. Leczenie w tym przypadku polega na kuracji antybiotykami. (...)

Skojarzone z tym artykułem: