Dieta i zdrowie

Dieta zdrowie

Organizujemy wczasy odchudzające, wczasy oczyszczające, wczasy kondycyjne, wczasy z jogą....

zdrowie

Jak dbać o siebie w Poznaniu?

(...) Trend, który w naszym kraju jest zauważalny od kilku lat, niezwykle sprzyja wszelkim prozdrowotnym gabinetom czy instytucjom. Wszyscy chcemy być jak najdłużej młodzi, w związku z tym dbamy o siebie. A dbamy na różne sposoby. Nie tylko na potęgę wykupujemy karnety na zajęcia w klub fitness. Oczywiście to jedna z pierwszych rzeczy, (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Calypso - Moda na fitness

(...) Nikt chyba nie ma wątpliwości, że mamy obecnie czas na zdrowe życie, na odchudzanie, na ogólnie bycie fit. Dlatego obserwujemy coraz więcej różnych klubów z tego obszaru zdrowego życia powstających w dziesiątkach, jeżeli nie setkach miast, miasteczek, a nawet większych wsi. Bo to jest czas na fitness i moda na taki, a nie inny styl życia. I jak już napisałem, nie ma znaczenia w jakim rejonie kraju mieszkamy i w jak dużej czy też małej aglomeracji miejskiej. Weźmy dla przykładu jedno z piękniejszych polskich (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Dobry prezent na każdą okazję

(...) Podczas wyboru odpowiedniego prezentu na wszelką okazję zmierzyć musimy się z dość poważnym problemem, a mianowicie tym, czy nasz upominek znajdzie aprobatę u osoby, którą chcemy obdarować. Często zdarza się bowiem tak, że pomimo dobrych chęci i wielu godzin poszukiwań, nasz zakup okazuje się nietrafiony. Co prawda ludzie starają się ukryć swoje niezadowolenie i układają swoje usta w mocno wymuszonym i sztucznym uśmiechu. Nie trzeba być jednak wybitnie spostrzegawczym obserwatorem, aby nieprawdziwą pozę zdemaskować i dojść do wniosku, iż ów (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Stewia - naturalna alternatywa dla cukru

(...) substancji słodzących, które na co dzień mogą spełniać rolę zamiennika dla białego cukru. Jednakże, wybór substancji słodzących jest niezwykle istotną decyzją. Niestety, wiele sztucznych słodzików posiada równie niekorzystny wpływ na nasz organizm, przykładem może być aspartam (związek posiadający potencjalne właściwości rakotwórcze).Nie dziwi zatem fakt, że najlepszym zamiennikiem będzie naturalny słodzik, który powstał na bazie naturalnych produktów. Wyborem godnym polecenia jest słodzik ze stewii. Ta unikalna roślina posiada związki chemiczne (glikozydy (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Operacyjne i nieoperacyjne metody leczenia żylaków

(...) Żylaki to problem wielu Polaków i najczęściej są przypadłością osób powyżej 60 roku życia, u których niewydolność żylna objawia się w znacznie większym stopniu niż u osób młodszych. Pojawienie się ich nie zwiastuje niczego dobrego nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych, zatem warto niezwłocznie podjąć leczenie i wyeliminować wszelkie objawy powiększonych żył tak szybko, jak to możliwe. Sposobów walki z żylakami jest kilka i zależą głównie od zaawansowania choroby i stanu zdrowia pacjenta, jednak pamiętać należy o tym, że stuprocentowe efekty osiągniemy jedynie poprzez interwencję chirurgiczną.Leczenie żylaków metodą nieoperacyjną polega na tak zwanej (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Bóle kolan - przyczyny

(...) Nasze kolana przez całe życie zmuszone są nosić ciężar naszego ciała, a nie rzadko też amortyzować upadki. Mimo, że staw kolanowy jest dość odpornym mechanizmem, z wiekiem, albo na skutek zaniedbań, możemy zacząć odczuwać ból kolan. Jego przyczyny są bardzo różne, dlatego, żeby znaleźć to, co powoduje nasze problemy, należy dokładnie im się przyjrzeć. Od czego bolą kolana? 1. Zakażenie bakteryjne kolana - to bardzo częsta przyczyna bólu. Do zakażenia dochodzi, kiedy do stawu kolanowego dostają się bakterie. Bakterie takie przenikają najczęściej w przypadku urazu, (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Nowoczesne sposoby na białe uzębienie

(...) Profesjonalne zabiegi wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym cieszą się coraz większą popularnością. Do wybielania stosowane są różne techniki. Trzeba jednak podkreślić, że preparaty nakładane przez dentystę są znacznie silniejsze od tych przeznaczonych do domowego użytku. Najnowocześniejsza i (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Nie daj się depresji

(...) Zimowe miesiące doprowadzają do obniżenia poziomu dobrego nastroju. Już jesienią odczuwamy przykre skutki niedoboru światła. Dzień jest krótszy i częściej mamy okazję oglądać ciemne niebo niż słoneczne. Melancholia jesienna, smutek, ograniczenie aktywności życiowej, płacz bez wyraźnej przyczyny to początki depresji sezonowej. Dotyka ona w (...)

Skojarzone z tym artykułem:

Co warto wiedzieć o żywności ekologicznej?

(...) Z roku na rok przybywa miłośników zdrowej ekologicznej żywności. Jak się okazuje, produkty oznakowane certyfikatami rolnictwa ekologicznego nabywamy coraz częściej, chociaż trzeba dodać, że tego rodzaju żywność nie należy do najtańszej. Wszystko to dlatego, że stopniowo zaczynamy sobie zdawać sprawę, jak dużą rolę w naszym życiu odgrywa pełnowartościowe jedzenie. W trosce o własne zdrowie coraz chętniej sięgamy po produkty ekologiczne, (...)

Skojarzone z tym artykułem: